Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Nawigacja

Treść strony

Referat Realizacji Podatków i Opłat

Iwona Myśliwy - kierownik referatu
tel. + 48 22 729 81 85 w. 120

Katarzyna Kobylińska - inspektor ds. wymiaru podatku
tel. + 48 22 729 81 85 w. 122

Renata Brzeczkowska - inspektor ds. księgowych
tel. + 48 22 729 81 85 w. 123

Agnieszka Trzeciecka - inspektor ds. księgowych
tel. + 48 22 729 81 85 w. 121

Dorota Kamińska - inspektor ds. księgowych
tel. + 48 22 729 81 85 w. 115

Katarzyna Murzyn - inspektor ds. księgowych
tel. + 48 22 729 81 85 w. 206

Ewelina Przybysz-Nietrzebka - inspektor ds. księgowych
tel. + 48 22 729 81 85 w. 124

Marzena Sowa - inspektor ds. księgowych
tel. + 48 22 729 81 85 w. 124

Anna Burak - podinspektor ds. księgowych
tel. + 48 22 729 81 85 w. 201

Samodzielne stanowisko ds. audytu

Ewa Godula - audytor
tel. +48 22 729 81 85 w. 195

Samodzielne stanowisko ds. kadrowych

Teresa Grzejszczak - inspektor ds. kadrowych
tel. + 48 22 729 81 85 w. 111

Urząd Stanu Cywilnego

Iwona Malinowska - kierownik USC
tel. + 48 22 729 81 85 w. 130

Katarzyna Szymańska - zastępca kierownika USC
tel. + 48 22 729 81 85 w. 134

Iwona Rosłaniec - podinspektor ds. ewidencji ludności
tel. + 48 22 729 81 85 w. 131

Paulina Godula - inspektor ds. dowodów osobistych
tel. + 48 22 729 81 85 w. 132

Samodzielne stanowisko ds. obsługi Biura Rady Gminy i Archiwum

Teresa Czerniawska - inspektor ds. obsługi Biura Rady Gminy i Archiwum
tel. + 48 22 729 81 85 w. 176

Justyna Kusio - inspektor ds. obsługi Biura Rady Gminy i Archiwum
tel. + 48 22 729 81 85 w. 179

Samodzielne stanowisko ds. ochrony informacji niejawnych, bezpieczeństwa informacji oraz obronnych i wojskowych

Wiesław Sobczyński - inspektor ds. ochrony informacji niejawnych, bezpieczeństwa informacji oraz obronnych i wojskowych
tel.+ 48 22 729 81 85 w. 197

Samodzielne stanowiska ds. kancelaryjno - sekretarskich

Kinga Karaban - referent ds. kancelaryjno - sekretarskich
tel. + 48 22 729 81 85 w. 100

Paulina Szymańska - podinspektor ds. kancelaryjno - sekretarskich
tel. + 48 22 729 81 85 w. 101

Marlena Powierża - maszynistka
tel. + 48 22 729 81 85 w. 200

Referat Zamówień Publicznych i Funduszy Zewnętrznych

Marta Ciarka-Matysiak - kierownik referatu
tel. +48 22 729 81 85 w. 198

Sylwia Bęza - inspektor ds. zamówień publicznych
tel. + 48 22 729 81 85 w. 125

Monika Napiórkowska - inspektor ds. funduszy zewnętrznych
tel. +48 22 729 81 85 w. 205

Małgorzata Kołodziej - inspektor ds. funduszy zewnętrznych
tel. +48 22 729 81 85 w. 205

Bożena Jarosz - inspektor ds. funduszy zewnętrznych
tel. +48 22 729 81 85 w. 205

Referat Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki

Sylwia Łazowska - kierownik referatu
tel. + 48 22 729 81 85 w. 145

Maria Gołębiowska - Latoszek - podinspektor ds. ochrony środowiska
tel. + 48 22 729 81 85 w. 142

Krzysztof Pietrzykowski - inspektor ds. ochrony środowiska
tel. + 48 22 729 81 85 w. 141

Joanna Skrzydlewska - inspektor ds. ochrony środowiska
tel. + 48 22 729 81 85 w. 140

Marzanna Załęska - inspektor ds. ochrony środowiska
tel. + 48 22 729 81 85 w. 143

Alina Gnat - inspektor ds. ochrony środowiska
tel. + 48 22 729 81 85 w. 147

Justyna Mlekicka - inspektor ds. ochrony środowiska
tel. + 48 22 729 81 85 w. 144 

Dariusz Myśliwy - inspektor ds. gospodarczych, poborca
tel. + 48 22 729 81 85 w. 141

Robert Godula - podinspektor ds. gospodarczych

Referat Promocji i Rozwoju Gminy

Dorota Sobolewska - kierownik referatu
tel. +48 22 729 81 85 w. 165

Joanna Czarnecka - inspektor ds. promocji i rozwoju gminy
tel. +48 22 729 81 85 w. 166

Roman Ćwiertniewicz - podinspektor ds. promocji i rozwoju gminy
tel. +48 22 729 81 85 w. 167

Jakub Małkiński - podinspektor ds. promocji i rozwoju gminy
tel. +48 22 729 81 85 w. 167

Referat Organizacyjny

Żaneta Wójtowicz - p.o. kierownik referatu
tel. + 48 22 729 81 85 w. 196

Monika Kosakowska - Ludwiniak - inspektor ds. organizacyjnych
tel. + 48 22 729 81 85 w. 196

Arkadiusz Wencel - inspektor ds. organizacyjnych, obronnych i wojskowych
tel. + 48 22 729 81 85 w. 196

Referat Geodezji i Gospodarki Przestrzennej

Anna Rodkiewicz - kierownik referatu
tel. + 48 22 729 81 85 w. 150

Beata Wypych-Bilińska - inspektor ds. gospodarki nieruchomościami
tel. +48 22 729 81 85 w. 162

Marzena Kucharska - inspektor ds. gospodarki nieruchomościami
tel. + 48 22 729 81 85 w. 161

Sylwia Falkowska - podinspektor ds. ewidencji gruntów i numeracji porządkowej
tel. + 48 22 729 81 85 w. 160

Stanisława Bandyra - inspektor ds. gospodarki przestrzennej
tel. + 48 22 729 81 85 w. 154

Zuzanna Cieniuszek - inspektor ds. gospodarki przestrzennej
tel. + 48 22 729 81 85 w. 152

Anna Zimnicka - inspektor ds. gospodarki przestrzennej
tel. + 48 22 729 81 85 w. 153

Karolina Laszuk - inspektor ds. gospodarki przestrzennej
tel. + 48 22 729 81 85 w. 151

Referat Działalności Gospodarczej oraz Filia Wydziału Obsługi Mieszkańców Starostwa Powiatowego w Pruszkowie (rejestracja pojazdów, prawa jazdy)

Ewa Prus - kierownik referatu
tel. + 48 22 729 81 85 w. 170

Lidia Golian - inspektor ds. ewidencji działalności gospodarczej
tel. + 48 22 729 81 85 w. 171

Daria Dębska - inspektor ds. ewidencji działalności gospodarczej
tel. +48 22 729 81 85 w. 299

Referat Realizacji Budżetu

Magdalena Sieczka - Skarbnik Gminy, kierownik referatu
tel. + 48 22 729 81 85 w. 105

Ewa Grochowska - inspektor ds. księgowych
tel. + 48 22 729 81 85 w. 112

Karolina Frączak - podinspektor ds. księgowych
tel. + 48 22 729 81 85 w. 114

Weronika Gałązka - inspektor ds. księgowych
tel. + 48 22 729 81 85 w. 113

Beata Olszewska - inspektor ds. księgowych
tel. + 48 22 729 81 85 w. 112

Małgorzata Stępień - inspektor ds. księgowych
tel. + 48 22 729 81 85 w. 213

Katarzyna Kaniewska - stanowisko pomocnicze
tel. + 48 22 729 81 85 w. 116

Barbara Kukulska - stanowisko pomocnicze
tel. + 48 22 729 81 85 w. 216

Ewa Włodarska - podinspektor ds. księgowych
tel. + 48 22 729 81 85 w. 117

Monika Łykowska - inspektor ds. księgowych
tel. + 48 22 729 81 85 w. 118

Danuta Wojciechowska - inspektor ds. księgowych (kasa)
tel. + 48 22 729 81 85 w. 203

Krystyna Żurawska - inspektor ds. księgowych (płace)
tel. + 48 22 729 81 85 w. 110

Referat Inwestycji

Anna Gutowska - kierownik referatu
tel. + 48 22 729 81 85 w. 128

Marianna Przywoźna - inspektor ds. inwestycji
tel. + 48 22 729 81 85 w. 126

Joanna Kunicka - inspektor ds. inwestycji
tel. + 48 22 729 81 85 w. 127

Robert Kowalik - inspektor ds. inwestycji
tel. + 48 22 729 81 85 w. 125

Mateusz Sielski - inspektor ds. inwestycji
tel. +48 22 729 81 85 w. 129

Samodzielne stanowiska ds. administrowania siecią

Michał Wilczak - inspektor ds. administrowania siecią
tel. +48 22 729 81 85 w. 199

Andrzej Zalesiński - inspektor ds. administrowania siecią
tel. +48 22 729 81 85 w. 199

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 39249
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2018-08-14 08:36

Gmina Nadarzyn

ul. Mszczonowska 24

05-830 Nadarzyn

NIP 534-22-54-841

Regon 013269195

Kod terytorialny 1421052

Dane kontaktowe

tel. 22 729 81 85

fax 22 729 81 85 w. 109

e-mail: gmina@nadarzyn.pl

Godziny urzędowania

poniedziałek: 9.00 - 18.00

wtorek - czwartek: 8.00 - 16.00

piątek: 8.00 - 15.00

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 1145129
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2018-08-14 15:27

Stopka strony