Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Nawigacja

Treść strony

Referat Realizacji Podatków i Opłat

Iwona Myśliwy - kierownik referatu,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 120

Grażyna Pietraszek - inspektor ds. księgowości podatkowej,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 124

Katarzyna Kobylińska - inspektor ds. wymiaru podatku,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 122

Renata Brzeczkowska - inspektor ds. księgowych,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 123

Agnieszka Trzeciecka - inspektor ds. księgowych,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 121

Dorota Kamińska - inspektor ds. księgowych,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 115

Katarzyna Murzyn - inspektor ds. księgowych,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 206

Ewelina Przybysz-Nietrzebka - inspektor ds. księgowych,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 124

Marzena Sowa - inspektor ds. księgowych,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 201

Samodzielne stanowisko ds. audytu

Ewa Godula - audytor
tel. +48 22 729 81 85 w. 195

Samodzielne stanowisko ds. kadrowych

Teresa Grzejszczak - inspektor ds. kadrowych
tel. + 48 22 729 81 85 w. 111

Referat Urbanistyki i Architektury

Stanisława Bandyra - kierownik referatu,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 150

Zuzanna Cieniuszek - inspektor ds. gospodarki przestrzennej,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 152

Anna Zimnicka - inspektor ds. gospodarki przestrzennej,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 153

Karolina Laszuk - inspektor ds. gospodarki przestrzennej,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 151

Urząd Stanu Cywilnego

Iwona Malinowska - kierownik USC,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 130

Katarzyna Szymańska - zastępca kierownika USC,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 134

Iwona Rosłaniec - podinspektor ds. ewidencji ludności,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 131

Paulina Godula - podinspektor ds. dowodów osobistych
tel. + 48 22 729 81 85 w. 132

Samodzielne stanowisko ds. obsługi Biura Rady Gminy i Archiwum

Teresa Czerniawska - inspektor ds. obsługi Biura Rady Gminy i Archiwum,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 176

Justyna Łęcka - podinspektor ds. obsługi Biura Rady Gminy i Archiwum,
tel. +48 22 729 81 85 w. 179

Samodzielne stanowisko ds. ochrony informacji niejawnych, bezpieczeństwa informacji oraz obronnych i wojskowych

Wiesław Sobczyński - inspektor ds. ochrony informacji niejawnych, bezpieczeństwa informacji oraz obronnych i wojskowych
tel.+ 48 22 729 81 85 w. 197

Samodzielne stanowiska ds. kancelaryjno - sekretarskich

Monika Łykowska - inspektor ds. kancelaryjno - sekretarskich,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 101

Daria Dębska - inspektor ds. kancelaryjno - sekretarskich,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 100

Kinga Karaban - stanowisko pomocnicze,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 200

Referat ds. Funduszy Zewnętrznych

Katarzyna Dombska - kierownik referatu,
tel. +48 22 729 81 85 w. 198

Monika Napiórkowska - inspektor ds. funduszy zewnętrznych,
tel. +48 22 729 81 85 w. 205

Małgorzata Kołodziej - inspektor ds. funduszy zewnętrznych,
tel. +48 22 729 81 85 w. 205

Referat Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki

Franciszek Majek - p.o. kierownika referatu,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 140

Maria Gołębiowska - Latoszek - podinspektor ds. gospodarki wodnej,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 142

Krzysztof Pietrzykowski - inspektor ds. ochrony środowiska,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 141

Joanna Skrzydlewska - inspektor ds. ochrony środowiska,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 140

Marzanna Załęska - inspektor ds. ochrony środowiska,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 143

Alina Gnat - inspektor ds. ochrony środowiska,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 147

Justyna Mlekicka - inspektor ds. ochrony środowiska,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 144 

Sylwia Łazowska - inspektor ds. gospodarczych,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 145

Wiesław Sobczyński - inspektor ds. gospodarczych,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 197

Dariusz Myśliwy - inspektor ds. gospodarczych, poborca,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 141

Robert Godula - podinspektor ds. gospodarczych

Referat Promocji i Rozwoju Gminy

Dorota Sobolewska - Głodek - kierownik referatu,
tel. +48 22 729 81 85 w. 165

Joanna Czarnecka - inspektor ds. promocji i rozwoju gminy,
tel. +48 22 729 81 85 w. 166

Roman Ćwiertniewicz - podinspektor ds. promocji i rozwoju gminy,
tel. +48 22 729 81 85 w. 167

Mateusz Sielski - podinspektor ds. promocji i rozwoju gminy,
tel. +48 22 729 81 85 w. 167

Referat Organizacyjny

Żaneta Wójtowicz - p.o. kierownik referatu,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 196

Monika Kosakowska - Ludwiniak - inspektor ds. organizacyjnych,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 196

Arkadiusz Wencel - inspektor ds. organizacyjnych,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 196

Referat Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami

Anna Rodkiewicz - kierownik referatu,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 162

Beata Wypych-Bilińska - inspektor ds. gospodarki nieruchomościami,
tel. +48 22 729 81 85 w. 163

Marzena Kucharska - inspektor ds. gospodarki nieruchomościami,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 161

Sylwia Falkowska - podinspektor ds. ewidencji gruntów i numeracji porządkowej,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 160

Referat Działalności Gospodarczej oraz Filia Wydziału Obsługi Mieszkańców Starostwa Powiatowego w Pruszkowie (rejestracja pojazdów, prawa jazdy)

Ewa Prus - kierownik referatu,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 170

Jolanta Olczak - inspektor ds. ewidencji działalnosci gospodarczej,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 172

Lidia Golian - inspektor ds. ewidencji działalności gospodarczej,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 171

Referat Realizacji Budżetu

Magdalena Sieczka - Skarbnik Gminy, kierownik referatu,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 105

Ewa Grochowska - inspektor ds. księgowych,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 112

Karolina Frączak - podinspektor ds. księgowych,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 112

Weronika Gałązka - podinspektor ds. księgowych,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 113

Beata Olszewska - inspektor ds. księgowych,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 114

Małgorzata Stępień - inspektor ds. księgowych,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 216

Katarzyna Kaniewska - stanowisko pomocnicze,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 116

Ewa Włodarska - podinspektor ds. księgowych,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 117

Danuta Wojciechowska - inspektor ds. księgowych (kasa),
tel. + 48 22 729 81 85 w. 203

Krystyna Żurawska - inspektor ds. księgowych (płace),
tel. + 48 22 729 81 85 w. 110

Referat Inwestycji

Anna Gutowska - kierownik referatu,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 128

Marianna Przywoźna - inspektor ds. inwestycji,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 126

Joanna Kunicka - inspektor ds. inwestycji,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 127

Robert Kowalik - inspektor ds. inwestycji,
tel. + 48 22 729 81 85 w. 129

Sylwia Bęza-Wąsikiewicz - inspektor ds. zamówień publicznych
tel. + 48 22 729 81 85 w. 125

Samodzielne stanowiska ds. administrowania siecią

Michał Wilczak - inspektor ds. administrowania siecią
tel. +48 22 729 81 85 w. 199

Andrzej Zalesiński - inspektor ds. administrowania siecią
tel. +48 22 729 81 85 w. 199

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 28567
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2017-08-28 15:17

Gmina Nadarzyn

ul. Mszczonowska 24

05-830 Nadarzyn

NIP 534-22-54-841

Regon 013269195

Kod terytorialny 1421052

Dane kontaktowe

tel. 22 729 81 85

fax 22 729 81 85 w. 109

e-mail: gmina@nadarzyn.pl

Godziny urzędowania

poniedziałek: 9.00 - 18.00

wtorek - czwartek: 8.00 - 16.00

piątek: 8.00 - 15.00

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 809187
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2017-09-22 14:45

Stopka strony

Projekt i wykonanie: extranet.pl