Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Nadarzyn

Wyszukiwarka

Odnośniki

  • Główny Biuletyn Informacji Publicznej

    www.bip.gov.pl
  • www.nadarzyn.pl
  • Fotokod z linkiem do tej strony

    Fotokod

Kalendarium

«maj 2022»
PnWtŚrCzwPtSobNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Przejdź do: www.nadarzyn.pl

Treść strony

Informacja

Informacja o ukonstytuowaniu się
obwodowych komisji do spraw referendum

Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 1 w Szkole Podstawowej w Nadarzynie (ul. Sitarskich 4; 05-830 Nadarzyn):

1. Przewodniczący: Włodzimierz Knap – Nadarzyn (Prawo i Sprawiedliwość)
2. Zastępca Przewodniczącego: Joanna Kaźmierowska – Nadarzyn (Fundacja Promocji Mediacji i Edukacji Prawnej LEX NOSTRA)
Członkowie:
3. Izabela Emilia Bogusiewicz – Nadarzyn (osoba wskazana przez wójta)
4. Anna Maria Paziewska – Nadarzyn (Fundacja Lepsza Polska)
5. Renata Mickiewicz – Nadarzyn (Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej)

Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 2 w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury w Nadarzynie (Plac Poniatowskiego 42; 05-830 Nadarzyn):

1. Przewodniczący: Joanna Maria Janecka-Mróz – Rusiec (Stowarzyszenie Solidarni 2010)
2. Zastępca Przewodniczącego: Bożena Kapitan – Nadarzyn (Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna – Rodzina – Sprawiedliwość”)
Członkowie:
3. Krystyna Masłowska – Nadarzyn (osoba wskazana przez wójta)
4. Wiktor Cieślak – Nadarzyn (Prawo i Sprawiedliwość)
5. Dominika Tadzik – Nadarzyn (Fundacja Lepsza Polska)
6. Monika Szaszka – Nadarzyn (Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej)

Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 3 w Ochotniczej Straży Pożarnej w Nadarzynie (ul. Warszawska 15; 05-830 Nadarzyn):

1. Przewodniczący: Tomasz Siwa – Nadarzyn (uzupełnienie składu komisji)
2. Zastępca Przewodniczącego: Iwona Ewa Rosłaniec – Nadarzyn (osoba wskazana przez wójta)
Członkowie:
3. Paulina Sapountzis – Wolica (Sojusz Lewicy Demokratycznej)
4. Jakub Karpiński – Strzeniówka (Prawo i Sprawiedliwość)
5. Katarzyna Czerniawska – Nadarzyn (uzupełnienie składu komisji)

Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 4 w Szkole Podstawowej w Ruścu (ul. Osiedlowa 72; 05-830 Nadarzyn):

1. Przewodniczący: Weronika Jakubowska – Urzut (osoba wskazana przez wójta)
2. Zastępca Przewodniczącego: Ewelina Anna Zielińska – Młochów  (Sojusz Lewicy Demokratycznej)
Członkowie:
3. Maria Duszyńska - Stara Wieś (Prawo i Sprawiedliwość)
4. Andrzej Markowicz – Rusiec (Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna – Rodzina – Sprawiedliwość”)
5. Henryka Elżbieta Pęzior – Rusiec (uzupełnienie składu komisji)

Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 5 w Przedszkolu Publicznym w Młochowie (ul. Źródlana 1; 05-831 Młochów):

1. Przewodniczący: Jacek Mikołaj Kołodziejak – Nadarzyn (Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna – Rodzina – Sprawiedliwość”)
2. Zastępca Przewodniczącego: Teresa Guzek – Nadarzyn (osoba wskazana przez wójta)
Członkowie:
3. Ewa Bocińska – Urzut (Sojusz Lewicy Demokratycznej)
4. Paweł Kuch - Stara Wieś (Prawo i Sprawiedliwość)
5. Piotr Ludwiniak – Rozalin (uzupełnienie składu komisji)

Sekretarz Gminy - Urzędnik wyborczy
Edyta Gawrońska

drukuj (Informacja)

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Edyta Gawrońska
    data wytworzenia: 2015-08-26
  • opublikował: Andrzej Zalesiński
    data publikacji: 2015-08-26 12:30
  • zmodyfikował: Michał Wilczak
    ostatnia modyfikacja: 2015-09-04 09:52

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 56918
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2015-09-04 09:56
baner toplayer
Szanowni Państwo, w związku z utrzymującą się w kraju epidemią wirusa COVID-19 prosimy o ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy Nadarzyn, a jeśli wizyta jest niezbędna o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy z poszczególnymi referatami w celu załatwienia sprawy.