Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Nadarzyn

Wyszukiwarka

Odnośniki

  • Główny Biuletyn Informacji Publicznej

    www.bip.gov.pl
  • www.nadarzyn.pl
  • Fotokod z linkiem do tej strony

    Fotokod

Kalendarium

«marzec 2021»
PnWtŚrCzwPtSobNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Przejdź do: www.nadarzyn.pl

Treść strony

Informacja

W dniu 8 stycznia 2014 roku ukonstytuowała się Gminna Komisja ds. referendum w następującym składzie:
- Maria Jaworska - Przewodniczący,
- Robert Czyż - Zastępca Przewodniczącego.

Członkowie:
- Maria Duszyńska,
- Joanna Krasucka,
- Robert Bernatowicz,
- Magdalena Sieczka,
- Dariusz Jakubowski,
- Mieczysław Kucharski.

drukuj (Informacja)

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Maria Jaworska
    data wytworzenia: 2014-01-09
  • opublikował: Michał Wilczak
    data publikacji: 2014-01-09 09:05
  • zmodyfikował: Michał Wilczak
    ostatnia modyfikacja: 2014-01-09 09:09

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 21729
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2014-01-24 09:26