Odnośniki
Kalendarium
Pn | Wt | Śr | Czw | Pt | Sob | Nd |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Najbliższe wydarzenia
Przejdź do: www.nadarzyn.pl
Treść strony
Informacja
Informacja o ukonstytuowaniu się
obwodowych komisji do spraw referendum
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 1 w Szkole Podstawowej w Nadarzynie (ul. Sitarskich 4; 05-830 Nadarzyn):
1. Przewodniczący: Włodzimierz Knap – Nadarzyn (Prawo i Sprawiedliwość)
2. Zastępca Przewodniczącego: Joanna Kaźmierowska – Nadarzyn (Fundacja Promocji Mediacji i Edukacji Prawnej LEX NOSTRA)
Członkowie:
3. Izabela Emilia Bogusiewicz – Nadarzyn (osoba wskazana przez wójta)
4. Anna Maria Paziewska – Nadarzyn (Fundacja Lepsza Polska)
5. Renata Mickiewicz – Nadarzyn (Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej)
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 2 w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury w Nadarzynie (Plac Poniatowskiego 42; 05-830 Nadarzyn):
1. Przewodniczący: Joanna Maria Janecka-Mróz – Rusiec (Stowarzyszenie Solidarni 2010)
2. Zastępca Przewodniczącego: Bożena Kapitan – Nadarzyn (Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna – Rodzina – Sprawiedliwość”)
Członkowie:
3. Krystyna Masłowska – Nadarzyn (osoba wskazana przez wójta)
4. Wiktor Cieślak – Nadarzyn (Prawo i Sprawiedliwość)
5. Dominika Tadzik – Nadarzyn (Fundacja Lepsza Polska)
6. Monika Szaszka – Nadarzyn (Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej)
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 3 w Ochotniczej Straży Pożarnej w Nadarzynie (ul. Warszawska 15; 05-830 Nadarzyn):
1. Przewodniczący: Tomasz Siwa – Nadarzyn (uzupełnienie składu komisji)
2. Zastępca Przewodniczącego: Iwona Ewa Rosłaniec – Nadarzyn (osoba wskazana przez wójta)
Członkowie:
3. Paulina Sapountzis – Wolica (Sojusz Lewicy Demokratycznej)
4. Jakub Karpiński – Strzeniówka (Prawo i Sprawiedliwość)
5. Katarzyna Czerniawska – Nadarzyn (uzupełnienie składu komisji)
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 4 w Szkole Podstawowej w Ruścu (ul. Osiedlowa 72; 05-830 Nadarzyn):
1. Przewodniczący: Weronika Jakubowska – Urzut (osoba wskazana przez wójta)
2. Zastępca Przewodniczącego: Ewelina Anna Zielińska – Młochów (Sojusz Lewicy Demokratycznej)
Członkowie:
3. Maria Duszyńska - Stara Wieś (Prawo i Sprawiedliwość)
4. Andrzej Markowicz – Rusiec (Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna – Rodzina – Sprawiedliwość”)
5. Henryka Elżbieta Pęzior – Rusiec (uzupełnienie składu komisji)
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 5 w Przedszkolu Publicznym w Młochowie (ul. Źródlana 1; 05-831 Młochów):
1. Przewodniczący: Jacek Mikołaj Kołodziejak – Nadarzyn (Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe „Ojczyzna – Rodzina – Sprawiedliwość”)
2. Zastępca Przewodniczącego: Teresa Guzek – Nadarzyn (osoba wskazana przez wójta)
Członkowie:
3. Ewa Bocińska – Urzut (Sojusz Lewicy Demokratycznej)
4. Paweł Kuch - Stara Wieś (Prawo i Sprawiedliwość)
5. Piotr Ludwiniak – Rozalin (uzupełnienie składu komisji)
Sekretarz Gminy - Urzędnik wyborczy
Edyta Gawrońska
Metryka
- autor lub odpowiedzialny za treść: Edyta Gawrońskadata wytworzenia: 2015-08-26
- opublikował: Andrzej Zalesińskidata publikacji: 2015-08-26 12:30
- zmodyfikował: Michał Wilczakostatnia modyfikacja: 2015-09-04 09:52